Veterina.cz > VETERINÁRNÍ KLINIKA MĚLNÍK - VETPARK

Kontakty

VETERINÁRNÍ KLINIKA MĚLNÍK - VETPARK
Panešova 1032/8
Mělník, 276 01
Ukázat na mapě

Sdílejte

O nás

Veterinární ordinace Pražská 338, Mělník MVDr. Radka Bayera, a veterinární klinika U Jonáše, Panešova 1032, Mělník MVDr. Jana Umana, přechází pod společnost VetPark jako nová pobočka v Mělníce. Fungovat budeme na stávající adrese kliniky dr. Umana , kde pro Vás rozšiřujeme nové prostory.
Spojením obou praxí vznikne pro Vaše čtyřnohé kamarády větší a lépe vybavená klinika ve které bude současně ordinovat více lékařů. Nadále se můžete spolehnout na Vaše stávající veterináře MVDr.Radka Bayera, MVDr. Jana Umana a MVDr. Kláru Bobákovou. Navíc získáte výhody klientů společnosti VetPark, sdílení databáze s ostatními klinikami VetPark Vám umožní bez zbytečných průtahů a složitého předávání lékařských zpráv a výsledků z vyšetření využívat bez obav i jakoukoli další naši ordinaci, kliniku, nebo nemocnici s týmem zkušených, specializovaných veterinárních lékařů.
Věříme že změna bude pro naše klienty přínosem.

*Veterinární klinika se nachází v Mělníku v městské části Pšovka. Cesta k nám je snadná, po příjezdu na kruhový objezd na Pšovce u Mountfieldu se dáte směrem na Mlazice a hned první ulicí doprava.

Sdílejte

Upravte zařízení

Pokud chcete mít možnost upravit zařízení požádejte správce o přístup.

Správce webu musí potvrdit, že jste oprávněn upravovat zařízení

Po schválení budete informovaní emailem.

Zavřít

Chcete upravit toto zařízení?

Dejte nám vědět a my se postaráme o to, abyste tuto stránku mohli upravovat.